Theo

53 last minute termínů
od 2 490 Kč

Theo

Bez stravy

Letecky, Vlastní doprava

Dionysos

112 last minute termínů
od 3 290 Kč

Dionysos

Snídaně

Letecky, Vlastní doprava

Fany


8 last minute termínů
od 3 990 Kč

Fany

Bez stravy

3 druhy dopravy

Diagoras

552 last minute termínů
od 4 598 Kč

Diagoras

All inclusive

Letecky

Mikelis

97 last minute termínů
od 4 841 Kč

Mikelis

Bez stravy

Letecky

Stella


12 last minute termínů
od 4 990 Kč

Stella

Bez stravy

3 druhy dopravy

Kompletní nabídka Řecko Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Kréta

Letoviska - východní Kréta Agia Pelagia, Agios Nikolaos, Ammoudara, Analipsi, Anisaras, Elounda, Fodele, Gouves, Hersonissos, Ierapetra, Kokkini Hani, Kutsunari, Malia, Matala, Milatos, Sissi, Stalida

Letoviska - zapadní Kréta Adelianos Campos, Agia Marina, Bali, Daratsos, Georgiopoulis, Kalamaki, Kavros, Kolimbari, Maleme, Paleochora, Panormo, Plakias, Platanias, Rapaniana, Rethymno, Sfakaki, Souda, Stalos, Stavronitis

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Kréta - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Letovisko Stalida leží ve středu velkého turistického centra, které se rozkládá mezi Hersonissos a Malia. Celá oblast Stalida je poměrně živá, dalo by se říci, že nejživější na Krétě. Zdejší dlouhé a široké pláže jsou vhodné pro děti i starší generaci. Je zde velký vodní park Star beach Water Park. Pro vyznavače turistiky je zde bohatá přírodní scenérie.

Stalida - dovolená na ostrově Kréta

Letovisko leží mezi městy Hersonissos a Malií. Dlouhé písečné pláže s možností vodních sportů, minimarketů, obchůdků se suvenýry, které určitě potřebujete se Vám určitě bude líbit. Do ostatních blízkých městeček se dostanete místním autobusem.

Stalida - dovolená s dětmi na ostrově Kréta

Děti zde objeví svů klub, jsou zde bazény se sladkou vodou, vířivky, možnosti sportovního vyžití na pláži, tenis, aerobik atd. Vzhledem k velké rozloze ostrova Kréta jsou výlety nabízeny podle polohy letoviska. Naváhejte a vyberte si některý. Děti budou mít příspěvek do školy. Poznávejte Krétu ze všech stran!

Stalida - ubytování a strava na ostrově Kréta

Ubytování ve výborně vybaveném hotelu je stranou od centra letoviska. Zdejší kuchyně? Kromě klasického řeckého salátu se sýrem, plněné papriky, rajčata, lilky, cukety. Ochutnáte skopové či jehněčí maso na grilu, nebo jako špíz, králičí nebo kůzlečí maso. Nakonec výborný desert s medem zapitý pálenkou raki, nebo řeckým pivem. Dobrou chuť!

Stalida - zájezdy se slevou na ostrov Kréta

Pokud jste si pro svoji dovolenou vybrali Stalidu, neváhejte a co nejdříve si zarezervujte svůj termín. Ochotně pro Vás vyhledáme některou ze slev, které se nabízejí. Pro děti, seniory, studenty, pro stálé klienty, first a last minut.

Stalida - Pláže a koupání na ostrově Kréta

Stalida je krásná zátoka ležící 33 km východně od Heraklionu. Atraktivní turistické letovisko plné zeleně, stromů a květované zahrady objímají nádherné bílé písečné pláže s křišťálově čistou vodou. Je zde možnost ubytování všech kategorií. Taverny lze nalézt v širším regionu.

Řecko - Kréta - last minute - Stalida
Řecko - Kréta - last minute - Stalida
Řecko - Kréta - last minute - Stalida
Řecko - Kréta - last minute - Stalida
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus