Nikos Bnb Studios

4 last minute termíny
od 9 390 Kč

Nikos Bnb Studios

Snídaně

Letecky

Island Resorts Maya

1 last minute termín
od 10 790 Kč

Island Resorts Maya

All inclusive

Letecky

Studia Electra

6 last minute termínů
od 10 990 Kč

Studia Electra

3 druhy stravy

Letecky

Argo

12 last minute termínů
od 11 390 Kč

Argo

3 druhy stravy

Letecky

Studia Kefalos

10 last minute termínů
od 11 390 Kč

Studia Kefalos

Bez stravy, Večeře

Letecky

Castello Beach

2 last minute termíny
od 11 490 Kč

Castello Beach

Bez stravy

Letecky

Kompletní nabídka Řecko Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Kréta

Letoviska - východní Kréta Agia Pelagia, Agios Nikolaos, Ammoudara, Analipsi, Anisaras, Elounda, Fodele, Gouves, Hersonissos, Ierapetra, Kokkini Hani, Kutsunari, Malia, Matala, Milatos, Sissi, Stalida

Letoviska - zapadní Kréta Adelianos Campos, Agia Marina, Bali, Daratsos, Georgiopoulis, Kalamaki, Kavros, Kolimbari, Maleme, Paleochora, Panormo, Plakias, Platanias, Rapaniana, Rethymno, Sfakaki, Souda, Stalos, Stavronitis

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Kréta - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Letovisko Stalida leží ve středu velkého turistického centra, které se rozkládá mezi Hersonissos a Malia. Celá oblast Stalida je poměrně živá, dalo by se říci, že nejživější na Krétě. Zdejší dlouhé a široké pláže jsou vhodné pro děti i starší generaci. Je zde velký vodní park Star beach Water Park. Pro vyznavače turistiky je zde bohatá přírodní scenérie.

Stalida - dovolená na ostrově Kréta

Letovisko leží mezi městy Hersonissos a Malií. Dlouhé písečné pláže s možností vodních sportů, minimarketů, obchůdků se suvenýry, které určitě potřebujete se Vám určitě bude líbit. Do ostatních blízkých městeček se dostanete místním autobusem.

Stalida - dovolená s dětmi na ostrově Kréta

Děti zde objeví svů klub, jsou zde bazény se sladkou vodou, vířivky, možnosti sportovního vyžití na pláži, tenis, aerobik atd. Vzhledem k velké rozloze ostrova Kréta jsou výlety nabízeny podle polohy letoviska. Naváhejte a vyberte si některý. Děti budou mít příspěvek do školy. Poznávejte Krétu ze všech stran!

Stalida - ubytování a strava na ostrově Kréta

Ubytování ve výborně vybaveném hotelu je stranou od centra letoviska. Zdejší kuchyně? Kromě klasického řeckého salátu se sýrem, plněné papriky, rajčata, lilky, cukety. Ochutnáte skopové či jehněčí maso na grilu, nebo jako špíz, králičí nebo kůzlečí maso. Nakonec výborný desert s medem zapitý pálenkou raki, nebo řeckým pivem. Dobrou chuť!

Stalida - zájezdy se slevou na ostrov Kréta

Pokud jste si pro svoji dovolenou vybrali Stalidu, neváhejte a co nejdříve si zarezervujte svůj termín. Ochotně pro Vás vyhledáme některou ze slev, které se nabízejí. Pro děti, seniory, studenty, pro stálé klienty, first a last minut.

Stalida - Pláže a koupání na ostrově Kréta

Stalida je krásná zátoka ležící 33 km východně od Heraklionu. Atraktivní turistické letovisko plné zeleně, stromů a květované zahrady objímají nádherné bílé písečné pláže s křišťálově čistou vodou. Je zde možnost ubytování všech kategorií. Taverny lze nalézt v širším regionu.

Řecko - Kréta - last minute - Stalida
Řecko - Kréta - last minute - Stalida
Řecko - Kréta - last minute - Stalida
Řecko - Kréta - last minute - Stalida
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus