Maria


66 termínů
od 4 260 Kč

Maria

Bez stravy

Letecky, Vlastní doprava

Cosmos


168 termínů
od 4 541 Kč

Cosmos

3 druhy stravy

4 druhy dopravy

Akropolis

228 termínů
od 4 541 Kč

Akropolis

4 druhy stravy

4 druhy dopravy

Michalis

147 termínů
od 4 541 Kč

Michalis

3 druhy stravy

4 druhy dopravy

Protessilaos

96 termínů
od 4 541 Kč

Protessilaos

Snídaně, Polopenze

3 druhy dopravy

Laodamia

96 termínů
od 4 996 Kč

Laodamia

Snídaně, Polopenze

3 druhy dopravy

Kompletní nabídka Řecko Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Kréta

Letoviska - východní Kréta Agia Pelagia, Agios Nikolaos, Ammoudara, Analipsi, Anisaras, Elounda, Fodele, Gouves, Hersonissos, Ierapetra, Kokkini Hani, Kutsunari, Malia, Matala, Milatos, Sissi, Stalida

Letoviska - zapadní Kréta Adelianos Campos, Agia Marina, Bali, Daratsos, Georgiopoulis, Kalamaki, Kavros, Kolimbari, Maleme, Paleochora, Panormo, Plakias, Platanias, Rapaniana, Rethymno, Sfakaki, Souda, Stalos, Stavronitis, Kréta poznávací

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Kréta - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Kalliston znamená ve starořečtině nejkrásnější. Stejnojmenný hotelový komplex význam tohoto slova jen potvrzuje. Nachází se asi kilometr od rybářské vesničky Daratsos a o něco dál je městečko Chania.

Daratsos - dovolená na ostrově Kréta

Na klidné pláži si lze pronajmout šlapadla, centrum vodních sportů včetně školy potápění je vzdálené asi 4,5 kilometrů. Vyberte si některý z výletů po okolí a ostrově, nebudete litovat. Vzhledem k velké rozloze ostrova, nabízí každé letovisko výlety jiné.

Daratsos - dovolená s dětmi na ostrově Kréta

Dovolená s dětmi je vždycky pěkná. V Daratsos si užívejte a bavte spolu s Vašimi dětmi. Koupejte se, dovádějte, sportujte, ale také poznávejte svoje okolí a Krétu s jejími zajímavostmi a památkami. Vzhledem k velké rozloze Kréty, je nabídka výletů z každého letoviska jiná, avšak všechny jsou zajímavé.

Daratsos - ubytování a strava na ostrově Kréta

Ubytování je skutečně na vysoké úrovni. Na klidné pláži si lze pronajmout šlapadla, centrum vodních sportů včetně školy potápění je vzdálené asi 4,5 kilometrů od hotelu. Vybavení doplňuje minimarket a obchod s dárkovými předměty, připojení wifi a fitness centrum s řadou léčebných terapií. Zdejší kuchyně? Kromě klasického řeckého salátu se sýrem, plněné papriky, rajčata, lilky, cukety. Ochutnáte skopové či jehněčí maso na grilu, nebo jako špíz, králičí nebo kůzlečí maso. Nakonec výborný desert s medem zapitý pálenkou raki, nebo řeckým pivem. Dobrou chuť v Daratsosu!

Daratsos - zájezdy se slevou na ostrov Kréta

Neváhejte a včas si zarezervujte dovolenou v Daratsos. Ochotně pro Vás vyhledáme některou ze slev.

Daratsos - Pláže a koupání na ostrově Kréta

Pláž Agioi Apostoloi se nachází 3 km západně od města Chania. Je populární mezi místními i turisty. Ačkoli má tendenci být v letním období přeplněna a to zejména o víkendech, je ještě trochu klidnější než v jiných střediscích v Chanii. Pláž Agioi Apostoloi je písčitá a není ovlivněna letními větry. Pláž má mělké vody a je vhodná pro děti. Existuje mnoho možností ubytování v blízkosti pláže. Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky, stejně jako několik druhů vodních sportů. Najdete zde také mnoho taveren s tradičními krétskými pochoutkami. Na pláž Agioi Apostoloi je možnost dopravy autobusem, taxi, nebo osobním automobilem.

Řecko - Kréta - last minute - Daratsos
Řecko - Kréta - last minute - Daratsos
Řecko - Kréta - last minute - Daratsos
Řecko - Kréta - last minute - Daratsos
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus