Nikos Bnb Studios

4 last minute termíny
od 9 990 Kč

Nikos Bnb Studios

Snídaně

Letecky

Maritime

4 last minute termíny
od 11 390 Kč

Maritime

Bez stravy

Letecky

Studia Kefalos

10 last minute termínů
od 11 390 Kč

Studia Kefalos

Bez stravy, Večeře

Letecky

Archodia


8 last minute termínů
od 11 590 Kč

Archodia

Bez stravy, Snídaně

Letecky

Heleni Beach Hotel

2 last minute termíny
od 11 590 Kč

Heleni Beach Hotel

Bez stravy, Snídaně

Letecky

Katikies Studios & Apartments

4 last minute termíny
od 11 590 Kč

Katikies Studios & Apartments

Bez stravy, Snídaně

Letecky

Kompletní nabídka Řecko Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Kréta

Letoviska - východní Kréta Agia Pelagia, Agios Nikolaos, Ammoudara, Analipsi, Anisaras, Elounda, Fodele, Gouves, Hersonissos, Ierapetra, Kokkini Hani, Kutsunari, Malia, Matala, Milatos, Sissi, Stalida

Letoviska - zapadní Kréta Adelianos Campos, Agia Marina, Bali, Daratsos, Georgiopoulis, Kalamaki, Kavros, Kolimbari, Maleme, Paleochora, Panormo, Plakias, Platanias, Rapaniana, Rethymno, Sfakaki, Souda, Stalos, Stavronitis

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Kréta - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Řecké letovisko Fodele je malá vesnička, kde se narodil slavný malíř El Greco. Vesnička leží přibližně 25 kilometrů západně od Heraklionu zasazená mezi zdejší nádherné pomerančové háje.

Fodele - dovolená na ostrově Kréta

Vesnička proslavená narozením malíře El Greco a pěstováním pomerančů. Patří mezi nejkrásnější lokality severního pobřeží ostrova a svým návštěvníkům nabízí hned dvě písečné pláže a zajímavé kulturní památky. Druhou zajímavostí Fodele pro milovníky přírody je říčka Pantomantris, jejíž břehy poskytují útočiště stovkám nejrůznějších druhů zvířat i rostlin. Tato procházka Vás zavede ke klášteru Moni Pandeleimen. Pláže u vesničky Fodele jsou dvě - bez jakéhokoliv vybavení. Další je kousek od silnice spojující Heraklion a Rethymno a poskytuje veškeré zázemí veřejných pláží.

Fodele - dovolená s dětmi na ostrově Kréta

Dovolená ve Fodele je vhodná pro rodiny s dětmi. Najdou zde dětský klub a dětský bazén, ale i aquapark s tobogány. Pak je v nabídce stolní tenis, minigolf, basketbal, lukostřelba a další zajímavé sportovní aktivity. Společně s Vámi vyberete některý z nabízených výletů. Vzhledem k rozloze ostrova Kréty se nabídka v každém letovisku liší. Ve Fodele strávíte příjemnou dovolenou.

Fodele - ubytování a strava na ostrově Kréta

Hotelový komplex položený ve svahu v malebné zátoce nabízí kvalitní služby a aquapark s tobogány a také velmi chutnou stravu. Krétská kuchyně je zdravá, z čerstvých surovin, převážně zeleniny. Např. kromě klasického řeckého salátu se sýrem, plněné papriky a rajčata, lilky, cukety. Ochutnáte skopové či jehněčí maso na grilu, nebo jako špíz, králičí nebo kůzlečí maso. Nakonec výborný desert s medem zapitý pálenkou raki, nebo řeckým pivem. Dobrou chuť!

Fodele - zájezdy se slevou na ostrov Kréta

Rozhodněte se rychle a zarezervujte si svoji dovolenou ve Fodele včas. Jsme zde pro Výs a ochotně a rádi Vám vyhledáme některou ze slev (first a last minut,dětskou slevu, slevu pro stálé zákazníky, nebo pro nové zákazníky, slevu pro seniory).

Fodele - Pláže a koupání na ostrově Kréta

Fodele je místo vhodné pro rodiny s dětmi. Má velkou písčitou pláž. Ačkoli samotná obec není příliš vyvinutá v oblasti cestovního ruchu, nachází se v blízkosti známých turistických center, jako je Agia Pelagia a Bali. Záliv Fodele je částečně chráněný před větrem, s výjimkou některých dnů v srpnu, kdy jsou na severní Krétě silné větry a vysoké vlny. Dlouhá pláž je písčitá a moře má křišťálově čistou vodu. Podél pobřeží jsou umístěny rybí taverny s lahodnou místní kuchyní i možností ubytování. Fodele je rodištěm Domenicuse Theotokopoulose, známého středověkého malíře, také známého jako El Greco.

Řecko - Kréta - last minute - Fodele
Řecko - Kréta - last minute - Fodele
Řecko - Kréta - last minute - Fodele
Řecko - Kréta - last minute - Fodele
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus