+ KRÉTA LAST MINUTE - GEORGIOPOULIS 2024

Theo

53 last minute termínů
od 2 490 Kč

Theo

Bez stravy

Letecky, Vlastní doprava

Dionysos

112 last minute termínů
od 3 290 Kč

Dionysos

Snídaně

Letecky, Vlastní doprava

Fany


8 last minute termínů
od 3 990 Kč

Fany

Bez stravy

3 druhy dopravy

Diagoras

552 last minute termínů
od 4 598 Kč

Diagoras

All inclusive

Letecky

Mikelis

97 last minute termínů
od 4 841 Kč

Mikelis

Bez stravy

Letecky

Stella


12 last minute termínů
od 4 990 Kč

Stella

Bez stravy

3 druhy dopravy

Kompletní nabídka Řecko Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Kréta

Letoviska - východní Kréta Agia Pelagia, Agios Nikolaos, Ammoudara, Analipsi, Anisaras, Elounda, Fodele, Gouves, Hersonissos, Ierapetra, Kokkini Hani, Kutsunari, Malia, Matala, Milatos, Sissi, Stalida

Letoviska - zapadní Kréta Adelianos Campos, Agia Marina, Bali, Daratsos, Georgiopoulis, Kalamaki, Kavros, Kolimbari, Maleme, Paleochora, Panormo, Plakias, Platanias, Rapaniana, Rethymno, Sfakaki, Souda, Stalos, Stavronitis

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Kréta - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Georgiopoulis je letovisko na půli cesty mezi Chanií a Rethymnem. Místní písečná pláž jpatří mezi nejdelší na Krétě a vstup do moře je pozvolný. Letovisko je vhodné pro rodinnou dovolenou. Letovisko je vyhlášené svým nočním životem a nákupními možnostmi. Letovisko nabízí turistům vodní sporty na pláži. Naproti tomu je vnitrozemí Kréty vhodné pro vysokohorskou turistiku.

Georgiopoulis - dovolená na ostrově Kréta

Georgiopoulis je živější městečko nedaleko Rethymna. Poblíž se nachází sladkovodní jezero Kournas a termální prameny. Georgiopoulis je ideálním výchozím bodem pro výlety po ostrově. Pláže jsou většinou písečné s pozvolným vstupem do vody.

Georgiopoulis - dovolená s dětmi na ostrově Kréta

Dovolená s dětmi je vždycky pěkná. Georgiopoulis si užívejte a bavte spolu s Vašimi dětmi. Koupejte se, dovádějte, sportujte, ale také poznávejte svoje okolí a Krétu s jejími zajímavostmi a památkami. Vzhledem k velké rozloze Kréty, je nabídka výletů z každého letoviska jiná, avšak všechny jsou zajímavé.Přejeme hezkou dovolenou!

Georgiopoulis - ubytování a strava na ostrově Kréta

Záleží jen na Vás, které místo k ubytování zvolíte. Chcete ruch? Můžete ho mít. Dáváte přednost klidu? Můžete ho mít. Zdejší kuchyně? Je zdravá a chutná. Kromě klasického řeckého salátu se sýrem, plněné papriky, rajčata, lilky, cukety. Ochutnáte skopové či jehněčí maso na grilu, nebo jako špíz, králičí nebo kůzlečí maso. Nakonec výborný desert s medem zapitý pálenkou raki, nebo řeckým pivem. Dobrou chuť v Georgiopoulis!

Georgiopoulis - zájezdy se slevou na ostrov Kréta

Pospěšte si a zarezervujte si svoji dovolenou v Georgiopoulis co nejdříve. Rádi a ochotně pro Vás vyhledáme některou ze slev. (first a last minut, slevy pro děti, pro důchodce, pro stálé zákazníky apod.)

Georgiopoulis - Pláže a koupání na ostrově Kréta

Georgiopoulis se nachází 37 km jihovýchodně od města Chania. Je to dlouhá, písečná pláž, která se táhne již více než 9 kilometrů. V létě je hodně větrná. Pláž je velmi populární a to zejména na západní straně. Východní strana má pustější místa, pokud dáváte přednost soukromí. Obecně lze říci, že Georgiopoulis je dobře vybavená pláž lehátky a slunečníky, kde kromě koupání a opalování, můžete využít několik vodních sportů, nebo si můžete vychutnat občerstvení a báječné jídlo v plážových barech, či přímořských rybích tavernách. Tradiční rybářský přístav Georgiopoulis přitahuje mnoho turistů. Najdete zde mnoho možností ubytování, v případě, že zde chcete strávit několik dní. Tato oblast je dobře dostupná dopravními spoji do blízkých měst Kréty..

Řecko - Kréta - last minute - Georgiopoulis
Řecko - Kréta - last minute - Georgiopoulis
Řecko - Kréta - last minute - Georgiopoulis
Řecko - Kréta - last minute - Georgiopoulis
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus