+ KRÉTA LAST MINUTE - GEORGIOPOULIS 2023

Maria


66 termínů
od 4 260 Kč

Maria

Bez stravy

Letecky, Vlastní doprava

Cosmos


168 termínů
od 4 541 Kč

Cosmos

3 druhy stravy

4 druhy dopravy

Akropolis

228 termínů
od 4 541 Kč

Akropolis

4 druhy stravy

4 druhy dopravy

Michalis

147 termínů
od 4 541 Kč

Michalis

3 druhy stravy

4 druhy dopravy

Protessilaos

96 termínů
od 4 541 Kč

Protessilaos

Snídaně, Polopenze

3 druhy dopravy

Laodamia

96 termínů
od 4 996 Kč

Laodamia

Snídaně, Polopenze

3 druhy dopravy

Kompletní nabídka Řecko Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Kréta

Letoviska - východní Kréta Agia Pelagia, Agios Nikolaos, Ammoudara, Analipsi, Anisaras, Elounda, Fodele, Gouves, Hersonissos, Ierapetra, Kokkini Hani, Kutsunari, Malia, Matala, Milatos, Sissi, Stalida

Letoviska - zapadní Kréta Adelianos Campos, Agia Marina, Bali, Daratsos, Georgiopoulis, Kalamaki, Kavros, Kolimbari, Maleme, Paleochora, Panormo, Plakias, Platanias, Rapaniana, Rethymno, Sfakaki, Souda, Stalos, Stavronitis, Kréta poznávací

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Kréta - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Georgiopoulis je letovisko na půli cesty mezi Chanií a Rethymnem. Místní písečná pláž jpatří mezi nejdelší na Krétě a vstup do moře je pozvolný. Letovisko je vhodné pro rodinnou dovolenou. Letovisko je vyhlášené svým nočním životem a nákupními možnostmi. Letovisko nabízí turistům vodní sporty na pláži. Naproti tomu je vnitrozemí Kréty vhodné pro vysokohorskou turistiku.

Georgiopoulis - dovolená na ostrově Kréta

Georgiopoulis je živější městečko nedaleko Rethymna. Poblíž se nachází sladkovodní jezero Kournas a termální prameny. Georgiopoulis je ideálním výchozím bodem pro výlety po ostrově. Pláže jsou většinou písečné s pozvolným vstupem do vody.

Georgiopoulis - dovolená s dětmi na ostrově Kréta

Dovolená s dětmi je vždycky pěkná. Georgiopoulis si užívejte a bavte spolu s Vašimi dětmi. Koupejte se, dovádějte, sportujte, ale také poznávejte svoje okolí a Krétu s jejími zajímavostmi a památkami. Vzhledem k velké rozloze Kréty, je nabídka výletů z každého letoviska jiná, avšak všechny jsou zajímavé.Přejeme hezkou dovolenou!

Georgiopoulis - ubytování a strava na ostrově Kréta

Záleží jen na Vás, které místo k ubytování zvolíte. Chcete ruch? Můžete ho mít. Dáváte přednost klidu? Můžete ho mít. Zdejší kuchyně? Je zdravá a chutná. Kromě klasického řeckého salátu se sýrem, plněné papriky, rajčata, lilky, cukety. Ochutnáte skopové či jehněčí maso na grilu, nebo jako špíz, králičí nebo kůzlečí maso. Nakonec výborný desert s medem zapitý pálenkou raki, nebo řeckým pivem. Dobrou chuť v Georgiopoulis!

Georgiopoulis - zájezdy se slevou na ostrov Kréta

Pospěšte si a zarezervujte si svoji dovolenou v Georgiopoulis co nejdříve. Rádi a ochotně pro Vás vyhledáme některou ze slev. (first a last minut, slevy pro děti, pro důchodce, pro stálé zákazníky apod.)

Georgiopoulis - Pláže a koupání na ostrově Kréta

Georgiopoulis se nachází 37 km jihovýchodně od města Chania. Je to dlouhá, písečná pláž, která se táhne již více než 9 kilometrů. V létě je hodně větrná. Pláž je velmi populární a to zejména na západní straně. Východní strana má pustější místa, pokud dáváte přednost soukromí. Obecně lze říci, že Georgiopoulis je dobře vybavená pláž lehátky a slunečníky, kde kromě koupání a opalování, můžete využít několik vodních sportů, nebo si můžete vychutnat občerstvení a báječné jídlo v plážových barech, či přímořských rybích tavernách. Tradiční rybářský přístav Georgiopoulis přitahuje mnoho turistů. Najdete zde mnoho možností ubytování, v případě, že zde chcete strávit několik dní. Tato oblast je dobře dostupná dopravními spoji do blízkých měst Kréty..

Řecko - Kréta - last minute - Georgiopoulis
Řecko - Kréta - last minute - Georgiopoulis
Řecko - Kréta - last minute - Georgiopoulis
Řecko - Kréta - last minute - Georgiopoulis
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus