Theo

53 last minute termínů
od 2 490 Kč

Theo

Bez stravy

Letecky, Vlastní doprava

Dionysos

112 last minute termínů
od 3 290 Kč

Dionysos

Snídaně

Letecky, Vlastní doprava

Fany


8 last minute termínů
od 3 990 Kč

Fany

Bez stravy

3 druhy dopravy

Diagoras

560 last minute termínů
od 4 598 Kč

Diagoras

All inclusive

Letecky

Mikelis

97 last minute termínů
od 4 841 Kč

Mikelis

Bez stravy

Letecky

Stella


12 last minute termínů
od 4 990 Kč

Stella

Bez stravy

3 druhy dopravy

Kompletní nabídka Řecko Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Kréta

Letoviska - východní Kréta Agia Pelagia, Agios Nikolaos, Ammoudara, Analipsi, Anisaras, Elounda, Fodele, Gouves, Hersonissos, Ierapetra, Kokkini Hani, Kutsunari, Malia, Matala, Milatos, Sissi, Stalida

Letoviska - zapadní Kréta Adelianos Campos, Agia Marina, Bali, Daratsos, Georgiopoulis, Kalamaki, Kavros, Kolimbari, Maleme, Paleochora, Panormo, Plakias, Platanias, Rapaniana, Rethymno, Sfakaki, Souda, Stalos, Stavronitis

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Kréta - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Letovisko Bali na Krétě vyrostlo z malé a rybářské vesničky, která si do dnešních dnů udržela svůj půvab a klid. Bali leží v malé zátoce v kopcovitém terénu, který nybízí turistům klid, pohodu a ochranu před větrem . Letovisko je terasovitě vystavěné na stráních, které se svažují k moři. Bali Vám nabídne všechny turistické služby, které budete očekávat množství obchůdů, pekařství, pláž, klášter, historické památky a malý přístav.

Bali - dovolená na ostrově Kréta

Bali a okolí nabízí mnoho zajímavých výletů a možností na delší i kratší procházky. Poblíž Bali jsou původní horské vesničky, velmi hezké jsou Axos nebo Anogia. Nedaleko je klášter Agios Ioannis Prodromos a ti zdatní se mohou vydat až k Panormu či Fodele, kde je rodiště a muzeum slavného malíře El Greca. Pokud už budete v Bali, určitě také nevynechejte tradiční výrobnu keramiky v Margarites nebo jeskyni Melidoni, která se nachází u stejnojmenné vesničky asi 5 km jihozápadně od Bali. Velmi zajímavou alternativou je výlet lodí do starobylého Rethymna.

Bali - dovolená s dětmi na ostrově Kréta

Dovolená s dětmi, to je o sportování, slunění, koupání,vodních sportech, nějakém výletu za poznáním okolí a památek. Historie se hodí dětem do školy, Vy si osvěžíte v paměti to, co jste již dávno zapomněli. Nabízí se spousta výletů. Vzhledem k velké rozloze ostrova, jsou nabídky v jednotlivých letoviscích různé.

Bali - ubytování a strava na ostrově Kréta

Středisko Bali vzniklo z malé a útulné rybářské vesničky, která si navzdory turismu udržela svůj půvab a klid až do dnešních dní. Bali je v malé zátoce v kopcovitém prostředí, takže kromě klidu a pohody poskytuje také krásné panorama a ochranu před větrem (kromě případného větru ze severovýchodu, kam je zátoka otevřená). Studia, apartmány, menší i větší hotely. Strava je zdravá a chutná. Kromě klasického řeckého salátu se sýrem, plněné papriky, rajčata, lilky, cukety. Ochutnáte skopové či jehněčí maso na grilu, nebo jako špíz, králičí nebo kůzlečí maso. Nakonec výborný desert s medem zapitý pálenkou rakie, nebo řeckým pivem. Dobrou chuť na Bali!

Bali - zájezdy se slevou na ostrov Kréta

Vyhledáme pro Vás tu nejvýhodnější slevu (slevu pro stálé zákazníky, pro děti, pro seniory, first a last minut). Neváhejte a zarezervujte si svoji dovolenou v Bali co nejdříve.

Bali - Pláže a koupání na ostrově Kréta

Bali je malebná pobřežní vesnice zasazená v horách kolem přírodní zátoky a 32 km východně od města Rethymno. Malé zátoky jsou roztroušeny na pobřeží v přední části vesnice, kde se návštěvníci mohou koupat v křišťálově čisté vodě a vychutnat si klidnou atmosféru a příjemné zázemí. Ve vesnici a blízkém okolí je velké množství taveren, kaváren a ubytování.

Řecko - Kréta - last minute - Bali
Řecko - Kréta - last minute - Bali
Řecko - Kréta - last minute - Bali
Řecko - Kréta - last minute - Bali
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus