Maria


66 termínů
od 4 260 Kč

Maria

Bez stravy

Letecky, Vlastní doprava

Cosmos


168 termínů
od 4 541 Kč

Cosmos

3 druhy stravy

4 druhy dopravy

Akropolis

228 termínů
od 4 541 Kč

Akropolis

4 druhy stravy

4 druhy dopravy

Michalis

147 termínů
od 4 541 Kč

Michalis

3 druhy stravy

4 druhy dopravy

Protessilaos

96 termínů
od 4 541 Kč

Protessilaos

Snídaně, Polopenze

3 druhy dopravy

Laodamia

96 termínů
od 4 996 Kč

Laodamia

Snídaně, Polopenze

3 druhy dopravy

Kompletní nabídka Řecko Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Kréta

Letoviska - východní Kréta Agia Pelagia, Agios Nikolaos, Ammoudara, Analipsi, Anisaras, Elounda, Fodele, Gouves, Hersonissos, Ierapetra, Kokkini Hani, Kutsunari, Malia, Matala, Milatos, Sissi, Stalida

Letoviska - zapadní Kréta Adelianos Campos, Agia Marina, Bali, Daratsos, Georgiopoulis, Kalamaki, Kavros, Kolimbari, Maleme, Paleochora, Panormo, Plakias, Platanias, Rapaniana, Rethymno, Sfakaki, Souda, Stalos, Stavronitis, Kréta poznávací

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Kréta - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Letovisko Analipsi leží v blízkosti známé metropole Hersonissos, které je hlavním městeem celé oblasti. Stejně jako všechna okolní letoviska má všechny náležitosti rušného letoviska. V Analipsi je velké množství taveren a hotelů, které leží podél dlouhé písečné pláže. Letovisko nabízí turistům dostatek zábavy pro strávení dovolené. Zajímavostí pro rodiny s dětmi je vodní park Star Beach Water Park, který je z Analipsi vzdálený přibližně 5 km. Pro rodiny s dětmi je zajímavá i zdejší pláž s velmi pozvolným vstupem do vody. Pro vyznavače turistiky je v oblasti mnoho zajímavých památek jako je třeba archeologické naleziště Knossos.

Analipsi - dovolená na ostrově Kréta

Gouves je největší a nejjižnější řecký ostrov. Nabízí nádherné pláže, úžasné přírodní scenerie i rozmanitou zábavu. Kláštery a vesnice na horských hřebenech, intimní zátoky,pobřežní promenádu i obchůdky s rozmanitostmi, které jistě potřebujete. V létě je pro Vás otevřeno i potápěčské centrum .

Analipsi - dovolená s dětmi na ostrově Kréta

Děti zde objeví bazény pro děti, bazény se skluzavkami a prolézačkami, dětský klub, dětská autíčka, kolotoč. Pro ostatní jsou zde tenisové kurty, minigolf, šipky, venkovní divadlo a další. Vydejte se poznávat okolí autobusem, vláčkem, vypůjčeným autem. Dovolená v Analipsi je pěkná a budete na ni rádi vzpomínat.

Analipsi - ubytování a strava na ostrově Kréta

Ubytování v pohodlně vybavených hotelech, s bary, internetovým koutkem, minimarketem a nabídkou různých sportů. A krétská kuchyně? Je zdravá z čerstvých surovin, převážně zeleniny. Např. kromě klasického řeckého salátu se sýrem, plněné papriky a rajčata, lilky, cukety. Ochutnáte skopové či jehněčí maso na grilu, nebo jako špíz, králičí nebo kůzlečí maso. Nakonec výborný desert s medem a pálenkou raki, nebo řeckým pivem.Dobrou chuť!

Analipsi - zájezdy se slevou na ostrov Kréta

Šetřete svůj čas a zarezervujte si svoji dovolenou v Analipsi. Ochotně a rádi Vám vyhledáme některou ze slev (first a last minut,dětskou slevu, slevu pro stálé zákazníky, nebo pro nové zákazníky, slevu pro seniory).

Analipsi - Pláže a koupání na ostrově Kréta

Analipsi je písečná pláž nacházející se v blízkosti turistického letoviska Gouves, 24 km východně od města Heraklion, vybavena lehátky a slunečníky. Ve většině případů mají návštěvníci možnost si vyzkoušet mnoho vodních sportů. Pláži Analipsi je udělována každoročně Modrá vlajka EU. V srpnu je pláž vystavena severním větrům, které jsou ideální pro milovníky surfování, ale je nutná značná opatrnost. Západní část pláže je převážně kamenitá, a proto je obtížné se k ni dostat. Skály nabízejí podmínky pro rybaření.

Řecko - Kréta - last minute - Analipsi
Řecko - Kréta - last minute - Analipsi
Řecko - Kréta - last minute - Analipsi
Řecko - Kréta - last minute - Analipsi
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus