Theo

60 last minute termínů
od 4 190 Kč

Theo

Bez stravy

Letecky, Vlastní doprava

Acharavi Garden

336 last minute termínů
od 4 475 Kč

Acharavi Garden

Bez stravy, Snídaně

Letecky

Dionysos

2 last minute termíny
od 5 190 Kč

Dionysos

Snídaně

Vlastní doprava

Kostas

298 last minute termínů
od 6 890 Kč

Kostas

Bez stravy

Letecky

Stella

8 last minute termínů
od 6 990 Kč

Stella

Bez stravy

Letecky, Autobusem

Fany


11 last minute termínů
od 7 190 Kč

Fany

Bez stravy

Letecky, Autobusem

Kompletní nabídka Řecko Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Kréta

Letoviska - východní Kréta Agia Pelagia, Agios Nikolaos, Ammoudara, Analipsi, Anisaras, Elounda, Fodele, Gouves, Hersonissos, Ierapetra, Kokkini Hani, Kutsunari, Malia, Matala, Milatos, Sissi, Stalida

Letoviska - zapadní Kréta Adelianos Campos, Agia Marina, Bali, Daratsos, Georgiopoulis, Kalamaki, Kavros, Kolimbari, Maleme, Paleochora, Panormo, Plakias, Platanias, Rapaniana, Rethymno, Sfakaki, Souda, Stalos, Stavronitis

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Kréta - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Letovisko Sissi na severním pobřeží Kréty, leží asi 40 km východně od Heraklionu. Jedná se o letovisko, které bývá v sezoně poměrně živé, a nevadí, že je trochu stranou od rušnějších letovisek. Městečko Sissi nabízí tuiristům kvalitní zázemí pro společenskou zábavu a spoortovní vyžití. Ve městě se zachovala příjemná atmosféra malého městečka s tradiční atmosférou. Pro turisty jsou připravené nádherné pláže a čisté moře.

Sissi - dovolená na ostrově Kréta

Nádherné moře a dlouhé písečné pláže, také přírodní scenérie,pohoří Dikti a náhorní plošina Lasithi. To vše je Sissi a její okolí. V rušné Sissi se bude líbit návštěvníkům, kteří nevyhledávají klid. Vesnička Sisisi s malebným přístavem, minimarkety, půjčovnami aut je půvabné přímořské letovisko.

Sissi - dovolená s dětmi na ostrově Kréta

Dovolená s dětmi je vždy nezapomenutelný zážitek. Hrajte si s nimi, dovádějte, koupejte se sportujete. Choďte, jezděte na kolech a nezapomeňte ani na nějaký výlet za památkami. Hodí se jim to do školy.

Sissi - ubytování a strava na ostrově Kréta

Ubytování přímo u pláže v pohodlně zařízeném hotelu. A zdejší kuchyně? Řecká kuchyně je zdravá z čerstvých surovin, převážně zeleniny. Kromě klasického řeckého salátu se sýrem, plněné papriky, rajčata, lilky, cukety. Ochutnáte skopové či jehněčí maso na grilu, nebo jako špíz, králičí nebo kůzlečí maso. Nakonec výborný desert s medem zapitý pálenkou raki, nebo řeckým pivem. Dobrou chuť!

Sissi - zájezdy se slevou na ostrov Kréta

Nerozmýšlejte se dlouho a zarezervujte si svoji dovolenou v Sissi co nejdříve. Vyhledáme pro Vás některou ze slev, které se nabízejí. Pro děti, seniory, studenty, pro stálé klienty, first a last minut.

Sissi - Pláže a koupání na ostrově Kréta

Sissi je krásná pobřežní vesnice, a jedno z nejznámějších plážových letovisek Kréty. Navzdory své popularitě je letovisko stále tiché a klidné. To se nachází 40 km východně od Heraklionu a 26 km severozápadně od městečka Agios Nikolaos. Malé, osamocené a čisté zátoky lze nalézt v okolí Sissi. Třeba písečnou pláž Boufos. Četná lehátka a slunečníky jsou k dispozici. Zátoka Avlaki slouží jako soukromá pláž s křišťálově čistou vodou a bílým pískem. Nachází se v blízkosti Sissi a je vynikající volbou pro koupání.

Řecko - Kréta - last minute - Sissi
Řecko - Kréta - last minute - Sissi
Řecko - Kréta - last minute - Sissi
Řecko - Kréta - last minute - Sissi
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus