Mikelis

4 last minute termíny
od 4 987 Kč

Mikelis

Bez stravy

Letecky

Studia Maria

1 last minute termín
od 5 680 Kč

Studia Maria

Bez stravy

Letecky

Řecko a Makedonie s návštěvou klášterů Meteora


1 last minute termín
od 6 399 Kč

Řecko a Makedonie s návštěvou klášterů Meteora

Snídaně

Autobusem

Blue Lagoon

20 last minute termínů
od 6 690 Kč

Blue Lagoon

Bez stravy

Letecky

Tassos


22 last minute termínů
od 6 890 Kč

Tassos

Bez stravy

Letecky

Nontas Suites

22 last minute termínů
od 6 990 Kč

Nontas Suites

Bez stravy, Snídaně

Letecky

Kompletní nabídka Řecko Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Kréta

Letoviska - východní Kréta Agia Pelagia, Agios Nikolaos, Ammoudara, Analipsi, Anisaras, Elounda, Fodele, Gouves, Hersonissos, Ierapetra, Kokkini Hani, Kutsunari, Malia, Matala, Milatos, Sissi, Stalida

Letoviska - zapadní Kréta Adelianos Campos, Agia Marina, Bali, Daratsos, Georgiopoulis, Kalamaki, Kavros, Kolimbari, Maleme, Paleochora, Panormo, Plakias, Platanias, Rapaniana, Rethymno, Sfakaki, Souda, Stalos, Stavronitis, Kréta poznávací

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Kréta - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Letovisko Sissi na severním pobřeží Kréty, leží asi 40 km východně od Heraklionu. Jedná se o letovisko, které bývá v sezoně poměrně živé, a nevadí, že je trochu stranou od rušnějších letovisek. Městečko Sissi nabízí tuiristům kvalitní zázemí pro společenskou zábavu a spoortovní vyžití. Ve městě se zachovala příjemná atmosféra malého městečka s tradiční atmosférou. Pro turisty jsou připravené nádherné pláže a čisté moře.

Sissi - dovolená na ostrově Kréta

Nádherné moře a dlouhé písečné pláže, také přírodní scenérie,pohoří Dikti a náhorní plošina Lasithi. To vše je Sissi a její okolí. V rušné Sissi se bude líbit návštěvníkům, kteří nevyhledávají klid. Vesnička Sisisi s malebným přístavem, minimarkety, půjčovnami aut je půvabné přímořské letovisko.

Sissi - dovolená s dětmi na ostrově Kréta

Dovolená s dětmi je vždy nezapomenutelný zážitek. Hrajte si s nimi, dovádějte, koupejte se sportujete. Choďte, jezděte na kolech a nezapomeňte ani na nějaký výlet za památkami. Hodí se jim to do školy.

Sissi - ubytování a strava na ostrově Kréta

Ubytování přímo u pláže v pohodlně zařízeném hotelu. A zdejší kuchyně? Řecká kuchyně je zdravá z čerstvých surovin, převážně zeleniny. Kromě klasického řeckého salátu se sýrem, plněné papriky, rajčata, lilky, cukety. Ochutnáte skopové či jehněčí maso na grilu, nebo jako špíz, králičí nebo kůzlečí maso. Nakonec výborný desert s medem zapitý pálenkou raki, nebo řeckým pivem. Dobrou chuť!

Sissi - zájezdy se slevou na ostrov Kréta

Nerozmýšlejte se dlouho a zarezervujte si svoji dovolenou v Sissi co nejdříve. Vyhledáme pro Vás některou ze slev, které se nabízejí. Pro děti, seniory, studenty, pro stálé klienty, first a last minut.

Sissi - Pláže a koupání na ostrově Kréta

Sissi je krásná pobřežní vesnice, a jedno z nejznámějších plážových letovisek Kréty. Navzdory své popularitě je letovisko stále tiché a klidné. To se nachází 40 km východně od Heraklionu a 26 km severozápadně od městečka Agios Nikolaos. Malé, osamocené a čisté zátoky lze nalézt v okolí Sissi. Třeba písečnou pláž Boufos. Četná lehátka a slunečníky jsou k dispozici. Zátoka Avlaki slouží jako soukromá pláž s křišťálově čistou vodou a bílým pískem. Nachází se v blízkosti Sissi a je vynikající volbou pro koupání.

Řecko - Kréta - last minute - Sissi
Řecko - Kréta - last minute - Sissi
Řecko - Kréta - last minute - Sissi
Řecko - Kréta - last minute - Sissi
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus