Poseidon

350 last minute termínů
od 11 190 Kč

Poseidon

Snídaně

Letecky

Castro

387 last minute termínů
od 12 590 Kč

Castro

Polopenze

Letecky

Marilena

398 last minute termínů
od 13 590 Kč

Marilena

All inclusive

Letecky

Dessole Dolphin Bay

362 last minute termínů
od 16 135 Kč

Dessole Dolphin Bay

All inclusive

Letecky

Neptuno Beach

223 last minute termínů
od 16 690 Kč

Neptuno Beach

All inclusive

Letecky

Civitel Creta Beach

358 last minute termínů
od 17 890 Kč

Civitel Creta Beach

All inclusive

Letecky

Kompletní nabídka Řecko Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Kréta

Letoviska - východní Kréta Agia Pelagia, Agios Nikolaos, Ammoudara, Analipsi, Anisaras, Elounda, Fodele, Gouves, Hersonissos, Ierapetra, Kokkini Hani, Kutsunari, Malia, Matala, Milatos, Sissi, Stalida

Letoviska - zapadní Kréta Adelianos Campos, Agia Marina, Bali, Daratsos, Georgiopoulis, Kalamaki, Kavros, Kolimbari, Maleme, Paleochora, Panormo, Plakias, Platanias, Rapaniana, Rethymno, Sfakaki, Souda, Stalos, Stavronitis, Kréta poznávací

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Kréta - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Letovisko Ammoudara je vystavěné na severním pobřeží Kréty, v těsné blízkosti západně od hlavního města Heraklion. Ammoudara je dobrým výchozím letoviskem pro poznávání cesty po Krétě především díky svému umístění zhruba uprostřed ostrova.

Ammoudara - dovolená na ostrově Kréta

Největší předností této oblasti je dlouhá a široká pláž s možností vodního sportování. Zdejším výletním vláčkem je možné se seznámit s Ammoudara i jejím okolím. Ammoudara je téměř předměstím Heraklionu. Nabízí se i několik výletů za poznáním, jejichž nabídka se vzhledem k rozloze ostrova liší.

Ammoudara - dovolená s dětmi na ostrově Kréta

Samozřejmě se budete v Ammoudaře koupat a hrát si. Vydejte se s dětmi na původně pirátský ostrov Spinalonga, nebo na soutěsku Samariu, do vodního parku, event.vyberte jiný výlet. Naučte je chtít poznávat okolí. Sportujte. Jsou zde šipky, vodní pólo, kulečník, badminton, pro děti dětský bazén. Dovolená s dětmi je vždycky nezapomenutelná.

Ammoudara - ubytování a strava na ostrově Kréta

Ubytování ať u moře, nebo klousek opodál je vždycky dobré, pohodlné. A krétská kuchyně? Je zdravá z čerstvých surovin, převážně zeleniny. Např. kromě klasického řeckého salátu se sýrem, plněné papriky a rajčata, lilky, cukety. Ochutnáte skopové či jehněčí maso na grilu, nebo jako špíz, králičí nebo kůzlečí maso. Nakonec výborný desert s medem a pálenkou raki, nebo řeckým pivem. Dobrou chuť!

Ammoudara - zájezdy se slevou na ostrov Kréta

Neotálejte a zarezervujte si včas dovolenou v Ammoudaře. Ochotně a rádi Vám vyhledáme některou ze slev (first a last minut, dětskou slevu, slevu pro stálé zákazníky, nebo pro nové zákazníky, slevu pro seniory).

Ammoudara - Pláže a koupání na ostrově Kréta

Ammoudara je jemná písečná pláž nacházející se v zálivu Heraklionu, 5 km západně od hlavního města Heraklion na severním pobřeží. Pláž má zlatý písek a křišťálově čistou vodu. Pláž byla oceněna Modrou vlajkou EU pro čistou vodu. V této časti je velké množství ubytování, stejně jako mnoho taveren.

Řecko - Kréta - last minute - Ammoudara
Řecko - Kréta - last minute - Ammoudara
Řecko - Kréta - last minute - Ammoudara
Řecko - Kréta - last minute - Ammoudara
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus