Vila Rena's House


4 last minute termíny
od 3 125 Kč

Vila Rena's House

Bez stravy

Vlastní doprava

Studia Pirofani

4 last minute termíny
od 3 125 Kč

Studia Pirofani

Bez stravy

Vlastní doprava

Vila Andreas

3 last minute termíny
od 3 770 Kč

Vila Andreas

3 druhy stravy

Vlastní doprava

Albatros

1 last minute termín
od 4 390 Kč

Albatros

Snídaně

Vlastní doprava

Athos

1 last minute termín
od 5 070 Kč

Athos

Snídaně

Vlastní doprava

Eva Beach

1 last minute termín
od 5 310 Kč

Eva Beach

Snídaně

Vlastní doprava

Kompletní nabídka Řecko Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Kréta

Letoviska - východní Kréta Agia Pelagia, Agios Nikolaos, Ammoudara, Analipsi, Anisaras, Elounda, Fodele, Gouves, Hersonissos, Ierapetra, Kokkini Hani, Kutsunari, Malia, Matala, Milatos, Sissi, Stalida

Letoviska - zapadní Kréta Adelianos Campos, Agia Marina, Bali, Daratsos, Georgiopoulis, Kalamaki, Kavros, Kolimbari, Maleme, Paleochora, Panormo, Plakias, Platanias, Rapaniana, Rethymno, Sfakaki, Souda, Stalos, Stavronitis, Kréta poznávací

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Kréta - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Hersonissos leží přibližně 25 km východně od Heraklionu na Krétě. Jedná se staré přístavní městečko jehož historie sahá až do doby římanů. V současnosti se Hersonissos stal turisty vyhledávaný a oblíbený pro svou, bohatou nabídku zábavy a služeb. Jsou zde charakteristické řecké taverny, která nabízí krétská vína a výběr plodů moře. Turisté zde naleznou moderní bary, diskotéky a mnoho obchodů. Zdejší přístav je i nadále v provozu a dotváří kouzlo městečka. V blízkosti je vyhledávaný vodní park Water City. Menší hotely v centru jsou vyhledávány mladší klientelou, která na Krétu přijela za zábavou. Hotely na okrajích letoviska jsou komfortnější, a jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a cenově dosatupné i pro rodiny s dětmi.

Hersonissos - dovolená na ostrově Kréta

Živé letovisko na východě Kréty.U letoviska Hersonissos jsou 2 vodní parky, zábavné atrakce a zajímavý skanzen Lychnostatis a množství obchůdků, barů, taveren. Mezi pamětihodnosti paří mimo jiné náhorní plošina Lassithi a jeskyně Dikteon Andron, podle řecké mythologie rodiště boha Dia.

Hersonissos - dovolená s dětmi na ostrově Kréta

Dovolená s dětmi v Hersonissos je třeba sportování. Je zde vodní a zábavní park, minifotbal, basketbal, dětský bazén, vodní lyže, skluzavky, jízda na banánu, nebo i potápěčské centrum. Některý den můžete věnovat kultuře. Vyberte si výlet a poznávejte Krétu ze všech stran.

Hersonissos - ubytování a strava na ostrově Kréta

Hotelové areály jsou postavené jak u pláže, tak v mírném svahu v zahradách na okraji rušného střediska. Vybaveny jsou vším, co o dovolené potřebujete. A strava? Krétská kuchyně je zdravá, z čerstvých surovin, převážně zeleniny. Např. kromě klasického řeckého salátu se sýrem, plněné papriky a rajčata, lilky, cukety. Ochutnáte skopové či jehněčí maso na grilu, nebo jako špíz, králičí nebo kůzlečí maso. Nakonec výborný desert s medem zapitý pálenkou raki, nebo řeckým pivem. Dobrou chuť!

Hersonissos - zájezdy se slevou na ostrov Kréta

Slevy se nabízí jak pro seniory, pro děti, tak pro novomanžele,nebo first či last minut. Neváhejte proto a zarezervujte si svoji dovolenou na Hersonissos co nejdříve. Velmi rádi Vám vyhledáme některou ze slev.

Hersonissos - Pláže a koupání na ostrově Kréta

Hersonissos je jedno z nejznámějších turistických letovisek na Krétě. Leží 28 km východně od města Heraklion. Jedná se o rušné letovisko, nabízí ubytování tisícům návštěvníků, kteří přijíždějí každý rok. Má dlouhé zlatavé písečné pláže a křišťálově azurovou vodu. Hersonissos má také velmi zajímavé akvárium nedaleko pláže.

Řecko - Kréta - last minute - Hersonissos
Řecko - Kréta - last minute - Hersonissos
Řecko - Kréta - last minute - Hersonissos
Řecko - Kréta - last minute - Hersonissos
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus