Mikelis

4 last minute termíny
od 4 987 Kč

Mikelis

Bez stravy

Letecky

Studia Maria

1 last minute termín
od 5 680 Kč

Studia Maria

Bez stravy

Letecky

Řecko a Makedonie s návštěvou klášterů Meteora


1 last minute termín
od 6 399 Kč

Řecko a Makedonie s návštěvou klášterů Meteora

Snídaně

Autobusem

Blue Lagoon

20 last minute termínů
od 6 690 Kč

Blue Lagoon

Bez stravy

Letecky

Tassos


22 last minute termínů
od 6 890 Kč

Tassos

Bez stravy

Letecky

Nontas Suites

22 last minute termínů
od 6 990 Kč

Nontas Suites

Bez stravy, Snídaně

Letecky

Kompletní nabídka Řecko Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Kréta

Letoviska - východní Kréta Agia Pelagia, Agios Nikolaos, Ammoudara, Analipsi, Anisaras, Elounda, Fodele, Gouves, Hersonissos, Ierapetra, Kokkini Hani, Kutsunari, Malia, Matala, Milatos, Sissi, Stalida

Letoviska - zapadní Kréta Adelianos Campos, Agia Marina, Bali, Daratsos, Georgiopoulis, Kalamaki, Kavros, Kolimbari, Maleme, Paleochora, Panormo, Plakias, Platanias, Rapaniana, Rethymno, Sfakaki, Souda, Stalos, Stavronitis, Kréta poznávací

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Kréta - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Rapaniana je typický přímořská vesnička na ostrově Kréta. s obchůdky, supermarketem a restauracemi na pobřeží. Letovisko je sice menší, ale turisty je vyhledávané pro svůj klid a krásné přírodní scenérie. Za nočním žívotem se jezdí autobusem do přibližně 20 km vzdálené Chanie nebo 10 km vzdáleného Plataniasu. Zdejší pláž je písčito-oblázková s rozumným množstvím turistů.

Rapaniana - dovolená na ostrově Kréta

Letovisko Rapaniana je velmi malé, klidné místo k odpočinku. Pláže jsou vybavené veškerým plážovým servisem a jsou vhodné i pro rodiny s dětmi či osoby s pohybovými problémy. Vzhledem k velké rozloze ostrova, jsou nabídky výletů různé. Letovisko Rapaniana je výhodné místo k poznání západní části ostrova.

Rapaniana - dovolená s dětmi na ostrově Kréta

Poznejte Chanii, evropskou soutěsku Samaria, slavné pláže Falasarna, Elafonisi nebo Balos. Jeďte autobusem, nebo si půjčte automobil a poznávejte okolí a zdejší zajímavosti. Nezapomeňte na koupání a trochu sportu. To vše je vaše dovolená s dětmi.

Rapaniana - ubytování a strava na ostrově Kréta

Ubytování v hotelovém areálu s hlavní budovou, vilkami a pavilony je bezvadně vybaven nejen pro dospělé, ale i pro děti. A zdejší kuchyně? Strava je zdravá a chutná. Kromě klasického řeckého salátu se sýrem, plněné papriky,rajčata, lilky, cukety. Ochutnáte skopové či jehněčí maso na grilu, nebo jako špíz, králičí nebo kůzlečí maso. Nakonec výborný desert s medem zapitý pálenkou raki, nebo řeckým pivem. Dobrou chuť v Rapanianě!

Rapaniana - zájezdy se slevou na ostrov Kréta

Neotálejte, šetřete svůj čas a zajistěte si dovolenou v Rapanii včas. Ochotně pro Vás vyhledáme slevu, která Vám náleží. (first a last minut,slevy pro děti, pro seniory, pro stálé zákazníky). Proto jsme zde!

Rapaniana - Pláže a koupání na ostrově Kréta

Dlouhá pláž Rapaniana leží 20 km západně od Chanie a 4 km východně od Kolimbari. Je to obrovská pláž táhnoucí se od mysu Rodopos Chania. Pláž je písčitá a v mnoha místech oblázková, je to ideální volba, zvláště když není větrno. Najdete zde slunečníky a sprchy. Pláž je pojmenována po velmi blízké obci Rapaniana. V obci najdete mini trhy, restaurace, hotely a pokoje, zdravotní středisko a auta k pronájmu.

Řecko - Kréta - last minute - Rapaniana
Řecko - Kréta - last minute - Rapaniana
Řecko - Kréta - last minute - Rapaniana
Řecko - Kréta - last minute - Rapaniana
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus

>