Theo

53 last minute termínů
od 2 490 Kč

Theo

Bez stravy

Letecky, Vlastní doprava

Dionysos

117 last minute termínů
od 3 290 Kč

Dionysos

Snídaně

Letecky, Vlastní doprava

Classic Apartments

136 last minute termínů
od 3 975 Kč

Classic Apartments

Bez stravy

Letecky

Fany


8 last minute termínů
od 3 990 Kč

Fany

Bez stravy

3 druhy dopravy

Iraklis

474 last minute termínů
od 4 076 Kč

Iraklis

Bez stravy, Snídaně

Letecky

Theoni Apts Malia

408 last minute termínů
od 4 178 Kč

Theoni Apts Malia

3 druhy stravy

Letecky

Kompletní nabídka Řecko Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Kréta

Letoviska - východní Kréta Agia Pelagia, Agios Nikolaos, Ammoudara, Analipsi, Anisaras, Elounda, Fodele, Gouves, Hersonissos, Ierapetra, Kokkini Hani, Kutsunari, Malia, Matala, Milatos, Sissi, Stalida

Letoviska - zapadní Kréta Adelianos Campos, Agia Marina, Bali, Daratsos, Georgiopoulis, Kalamaki, Kavros, Kolimbari, Maleme, Paleochora, Panormo, Plakias, Platanias, Rapaniana, Rethymno, Sfakaki, Souda, Stalos, Stavronitis

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Kréta - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Matala je sice malé, ale mezi turisty velmi oblíbené středisko s krásnou pláží. Zdejší pláž vklíněná mezi skály ve kterých je mnoho jeskyní. Jedná se o jedno z mála letovisek na jižní Kréty.

Matala - dovolená na ostrově Kréta

Ve staré zástavbě letoviska najdete zbytky římského města z 1.století. Matala je pokryta tmavým až skoro černým pískem. Kolem je skalnatý masiv, do kterých Římané vytesali jeskyně a sloužily jako pohřebiště. V 60.letech min. století sloužily příznivcům hnutí hippies za obydlí. Matala je také vyhledávána příznivci potápění, vzhledem ke zbytkům římského osídlení na dně mořském.

Matala - dovolená s dětmi na ostrově Kréta

Koupejte se v moři, v bazénech, sluňte se. Ale také se vydejte za poznáváním Kréta. Vzhledem k velké rozloze ostrova, nabízí každé letovisko jiné výlety. Všechny ale stojí za to. Můžete navštívit např. pozůstatky historického paláce Festos, či letní vily královského dvora Agia Triada. Nudit se určitě nebudete.

Matala - ubytování a strava na ostrově Kréta

Hotely jsou velmi dobře vybaveny a nacházejí se na klidném místě. Vstup do moře je pozvolný, místy s kamennými pláty. Řecká kuchyně je zdravá z čerstvých surovin,převážně zeleniny. Kromě klasického řeckého salátu se sýrem, plněné papriky, rajčata, lilky, cukety. Ochutnáte skopové či jehněčí maso na grilu, nebo jako špíz, králičí nebo kůzlečí maso. Nakonec výborný desert s medem zapitý pálenkou raki, nebo řeckým pivem. Dobrou chuť!

Matala - zájezdy se slevou na ostrov Kréta

Nerozmýšlejte se dlouho a zarezervujte si svoji dovolenou v Matale co nejdříve. Vyhledáme pro Vás některou ze slev, které se nabízejí. Pro děti, seniory, studenty, pro stálé klienty, first a last minut. Pospěšte si!

Matala - Pláže a koupání na ostrově Kréta

Matala je jednou z nejznámějších pláží Řecka nacházejících se 67 km jihozápadně od města Heraklion. Pláž je pokryta zlatým pískem, vybavena lehátky a bambusovými slunečníky. Na pravé straně pláže jsou proslulé impozantní útesy, které hippies použili jako úkryt v roce 1960. Neméně důležitá je skutečnost, že pláž byla skutečně osídlena v období antiky, kde místní obyvatelé vykopali tyto jeskyně do skal. Dnes jsou tyto prehistorické jeskyně oplocené. Matala bývala rybářská vesnice, zatímco dnes se její obyvatelé převážně zabývají cestovním ruchem. Nabízí moderní ubytovací zařízení, kemp a mnoho rybích taveren.

Řecko - Kréta - last minute - Matala
Řecko - Kréta - last minute - Matala
Řecko - Kréta - last minute - Matala
Řecko - Kréta - last minute - Matala
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus