Nikos

105 termínů
od 12 004 Kč

Nikos

3 druhy stravy

Letecky

Manolia

105 termínů
od 12 508 Kč

Manolia

3 druhy stravy

Letecky

Corali

35 termínů
od 12 592 Kč

Corali

Bez stravy

Letecky

Lena

35 termínů
od 13 264 Kč

Lena

Snídaně

Letecky

Apollo

35 termínů
od 14 272 Kč

Apollo

Snídaně

Letecky

Kompletní nabídka Řecko Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Kréta

Letoviska - východní Kréta Agia Pelagia, Agios Nikolaos, Ammoudara, Analipsi, Anisaras, Elounda, Fodele, Gouves, Hersonissos, Ierapetra, Kokkini Hani, Kutsunari, Malia, Matala, Milatos, Sissi, Stalida

Letoviska - zapadní Kréta Adelianos Campos, Agia Marina, Bali, Daratsos, Georgiopoulis, Kalamaki, Kavros, Kolimbari, Maleme, Paleochora, Panormo, Plakias, Platanias, Rapaniana, Rethymno, Sfakaki, Souda, Stalos, Stavronitis, Kréta poznávací

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Kréta - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Plakias je menší přímořské letovisko na jihu Kréty přibližně 30 km jižně od Rethymno. Letovisko vyrostlo ne místě staré rybářské vesničky. V letovisku jer až 320 dní v roce slunečních dnů. Zdejší pláž je příjemná nejen na koupání, ale i vodní sporty. Zdejší pobřeží je velmi členité a na malých a na zdejších malých plážích naleznete soukromí. V blízkém okolí jsou i nudistické pláže. Plakias je postaven podél zdejší pobřežní promenády.

Plakias - dovolená na ostrově Kréta

Přímořské letovisko, kdysi rybářská vesnička, v okolí horské vrcholky. V centru městečka je pobřežní promenáda s obchůdky, kde můžete mimo jiné zakoupit nějaký suvenýr pro sebe, nebo své blízké. Budou Vám nabídnuty jak pěší, tak i cyklistické výlety do okolí.

Plakias - dovolená s dětmi na ostrově Kréta

Koupejte se, sluňte, ale pro změnu si udělejte výlet pěšky, nebo na kole. Krásné pláže jsou také Souda a Damnoni. Zakupte si nějaký výlet za kulturou. Vzhledem k velké rozloze ostrova, nabízí každé letovisko výlety jiné.

Plakias - ubytování a strava na ostrově Kréta

Ubytování ve velmi dobře vybavených vilkách či hotelech. Zdejší strava je zdravá a chutná. Kromě klasického řeckého salátu se sýrem, plněné papriky, rajčata, lilky, cukety. Ochutnáte skopové či jehněčí maso na grilu, nebo jako špíz, králičí nebo kůzlečí maso. Nakonec výborný desert s medem zapitý pálenkou raki, nebo řeckým pivem. Dobrou chuť v Plakias!

Plakias - zájezdy se slevou na ostrov Kréta

Pospěšte a zarezervujte si svoji dovolenou v Plakias co nejdříve.Jsme zde pro Vás. Rádi a ochotně pro Vás vyhledáme tu nejvýhodnější slevu. (sleva pro děti, pro rodiny, first a last minut).

Plakias - Pláže a koupání na ostrově Kréta

Pláž Plakias se nachází 40 km jižně od města Rethymno. Je to krásná písečná pláž s nádherně čistou vodou a plně vybavenými infrastrukturami, jako jsou lehátka, slunečníky, různé vodní sporty, hotely, pokoje k pronájmu, taverny, kavárny a restaurace. V blízkosti můžete najít několik středisek.

Řecko - Kréta - last minute - Plakias
Řecko - Kréta - last minute - Plakias
Řecko - Kréta - last minute - Plakias
Řecko - Kréta - last minute - Plakias
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus