Nikos Bnb Studios

4 last minute termíny
od 9 990 Kč

Nikos Bnb Studios

Snídaně

Letecky

Maritime

4 last minute termíny
od 11 390 Kč

Maritime

Bez stravy

Letecky

Studia Kefalos

10 last minute termínů
od 11 390 Kč

Studia Kefalos

Bez stravy, Večeře

Letecky

Archodia


8 last minute termínů
od 11 590 Kč

Archodia

Bez stravy, Snídaně

Letecky

Heleni Beach Hotel

2 last minute termíny
od 11 590 Kč

Heleni Beach Hotel

Bez stravy, Snídaně

Letecky

Katikies Studios & Apartments

4 last minute termíny
od 11 590 Kč

Katikies Studios & Apartments

Bez stravy, Snídaně

Letecky

Kompletní nabídka Řecko Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Kréta

Letoviska - východní Kréta Agia Pelagia, Agios Nikolaos, Ammoudara, Analipsi, Anisaras, Elounda, Fodele, Gouves, Hersonissos, Ierapetra, Kokkini Hani, Kutsunari, Malia, Matala, Milatos, Sissi, Stalida

Letoviska - zapadní Kréta Adelianos Campos, Agia Marina, Bali, Daratsos, Georgiopoulis, Kalamaki, Kavros, Kolimbari, Maleme, Paleochora, Panormo, Plakias, Platanias, Rapaniana, Rethymno, Sfakaki, Souda, Stalos, Stavronitis

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Kréta - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Agia Marina je oblíbené letovisko, které turistům nabízí veškerý komfort. Letovisko, natažené podél nádherné pláže má pro připravené mnoho služeb k uspokojení jejich potřeb jako je dostatek taveren, barů a nočních klubů. Do 8 km vzdálené Chánie je možné se dostat místní MHD.

Agia Marina - dovolená na ostrově Kréta

Rozprostírá se podél písečné pláže a na kopci. Do moře je pozvolný vstup vhodný pro děti. Je zde zastávka autobusu, který Vás doveze do okolních letovisek. Samozřejmě Vám budou nabídnuty výlety po okolí a památkách, které vzhledem k velké rozloze ostrova jsou z každého letoviska jiné. Jsou zde bary, taverny a malé obchůdky, kde budete moci koupit nějaký suvenýr pro známé a přátele. Ani o vodní sporty nebudete připraveni.

Agia Marina - dovolená s dětmi na ostrově Kréta

V Agia Marina si užívejte a bavte spolu s Vašimi dětmi. Koupejte se, dovádějte, sportujte, ale také poznávejte svoje okolí a Krétu s jejími zajímavostmi a památkami. Vzhledem k velké rozloze Kréty, je nabídka výletů z každého letoviska jiná, avšak všechny jsou zajímavé.

Agia Marina - ubytování a strava na ostrově Kréta

Buďto vlastní výroba, nebo kromě klasického řeckého salátu se sýrem, plněné papriky, rajčata, lilky, cukety. Ochutnáte skopové či jehněčí maso na grilu, nebo jako špíz, králičí nebo kůzlečí maso. Nakonec výborný desert s medem zapitý pálenkou raki, nebo řeckým pivem. Dobrou chuť v Agia Marina!

Agia Marina - zájezdy se slevou na ostrov Kréta

Neváhejte a včas si zarezervujte dovolenou v Agia Marina. Rádi a ochotně pro Vás najdeme některou ze slev. First a last minut, akce s rodinou k moři, akce tři k moři, sleva pro děti event.seniory.

Agia Marina - Pláže a koupání na ostrově Kréta

Agia Marina je jedním z nejvýznamnějších turistických středisek v Chanii. Je zde dlouhá a písečná pláž s velkým množstvím zařízení, včetně příjemných plážových barů a taveren. Je zde možnost využití malých vodních sportů. V Agia Marina najdete bary otevřené celou noc. Další bary jsou umístěny ve městech Chania nebo Platanias. To se nachází 3 km západně od Chanie. Je zde pravidelný spoj autobusů, které spojují dvě oblasti. Pláž se nachází 9 km západně od města Chania.

Řecko - Kréta - last minute - Agia Marina
Řecko - Kréta - last minute - Agia Marina
Řecko - Kréta - last minute - Agia Marina
Řecko - Kréta - last minute - Agia Marina
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus