Theo

53 last minute termínů
od 2 490 Kč

Theo

Bez stravy

Letecky, Vlastní doprava

Dionysos

112 last minute termínů
od 3 290 Kč

Dionysos

Snídaně

Letecky, Vlastní doprava

Fany


8 last minute termínů
od 3 990 Kč

Fany

Bez stravy

3 druhy dopravy

Diagoras

552 last minute termínů
od 4 598 Kč

Diagoras

All inclusive

Letecky

Mikelis

97 last minute termínů
od 4 841 Kč

Mikelis

Bez stravy

Letecky

Stella


12 last minute termínů
od 4 990 Kč

Stella

Bez stravy

3 druhy dopravy

Kompletní nabídka Řecko Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Kréta

Letoviska - východní Kréta Agia Pelagia, Agios Nikolaos, Ammoudara, Analipsi, Anisaras, Elounda, Fodele, Gouves, Hersonissos, Ierapetra, Kokkini Hani, Kutsunari, Malia, Matala, Milatos, Sissi, Stalida

Letoviska - zapadní Kréta Adelianos Campos, Agia Marina, Bali, Daratsos, Georgiopoulis, Kalamaki, Kavros, Kolimbari, Maleme, Paleochora, Panormo, Plakias, Platanias, Rapaniana, Rethymno, Sfakaki, Souda, Stalos, Stavronitis

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Kréta - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Kavros - dovolená na ostrově Kréta

Kavros leží zhruba v polovině cesty mezi Chanií a Rethymnem. Po pláži se dá dojít do sousedního městečka Georgiopoulis. Pro své výlety po okolí a za poznáním a historií můžete použít zdejší autobusovou dopravu, nebo turistický vláček, anebo zvolit některý z nabízených výletů po Krétě vůbec. Vzhledem k velké rozloze ostrova, jsou výlety nabízeny podle polohy letoviska.

Kavros - dovolená s dětmi na ostrově Kréta

Pro malé děti je zde dětský koutek,dětský bazén, pro větší a dospělé plážový volejbal, stolní tenis apod. Některý den můžete věnovat kultuře. Vyberte si výlet a poznávejte Krétu ze všech stran. Vzhledem k velké rozloze ostrova, jsou výlety nabízeny podle polohy letoviska. Užijte si se svými dětmi v Kavrosu opravdu hezkou dovolenou.

Kavros - ubytování a strava na ostrově Kréta

Ubytování jednoduché a prostorné přímo u pláže v hezké zahradě. Zdejší kuchyně? Je zdravá a chutná. Kromě klasického řeckého salátu se sýrem, plněné papriky, rajčata, lilky, cukety. Ochutnáte skopové či jehněčí maso na grilu, nebo jako špíz, králičí nebo kůzlečí maso. Nakonec výborný desert s medem zapitý pálenkou raki, nebo řeckým pivem. Dobrou chuť v Kavrosu!

Kavros - zájezdy se slevou na ostrov Kréta

Neodkládejte rozhodnutí o své dovolené a včas si zarezervujte svůj termín. Velmi ochotně pro Vás vyhledáme některou ze slev, která se nabízí.

Kavros - Pláže a koupání na ostrově Kréta

Pláž Kavros se nachází 42 km východně od Chanie a 18 km západně od Rethymna. Letovisko Kavros je jen čtyři kilometry od Georgiopoulis. Pláž Kavros je součástí rozsáhlého pobřeží, začíná v západní části pláže Georgiopoulis a dosahuje na západ, až k Episkopi. Pláž Kavros má krásný písek a čisté vody, které jsou relativně mělké, ale díky severním větrům má často vlny. Pláž Kavros je velmi dobře vybavena a poskytuje veškeré potřebné vybavení.

Řecko - Kréta - last minute - Kavros
Řecko - Kréta - last minute - Kavros
Řecko - Kréta - last minute - Kavros
Řecko - Kréta - last minute - Kavros
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus