Maria


66 termínů
od 4 260 Kč

Maria

Bez stravy

Letecky, Vlastní doprava

Cosmos


168 termínů
od 4 541 Kč

Cosmos

3 druhy stravy

4 druhy dopravy

Akropolis

228 termínů
od 4 541 Kč

Akropolis

4 druhy stravy

4 druhy dopravy

Michalis

147 termínů
od 4 541 Kč

Michalis

3 druhy stravy

4 druhy dopravy

Protessilaos

96 termínů
od 4 541 Kč

Protessilaos

Snídaně, Polopenze

3 druhy dopravy

Laodamia

96 termínů
od 4 996 Kč

Laodamia

Snídaně, Polopenze

3 druhy dopravy

Kompletní nabídka Řecko Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Kréta

Letoviska - východní Kréta Agia Pelagia, Agios Nikolaos, Ammoudara, Analipsi, Anisaras, Elounda, Fodele, Gouves, Hersonissos, Ierapetra, Kokkini Hani, Kutsunari, Malia, Matala, Milatos, Sissi, Stalida

Letoviska - zapadní Kréta Adelianos Campos, Agia Marina, Bali, Daratsos, Georgiopoulis, Kalamaki, Kavros, Kolimbari, Maleme, Paleochora, Panormo, Plakias, Platanias, Rapaniana, Rethymno, Sfakaki, Souda, Stalos, Stavronitis, Kréta poznávací

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Kréta - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Kavros leží přibližně 20 km západně od Rethymna směrem na Georgiopoulis. Zdejší pláže jsou převážně písečné s pozvolným vstupem do moře. V blízkosti Kavrosu leží známé sladkovodní jezero Kournas, které je vyhlášené termální prameny. Kavros je i ideálním výchozím místem k výletům po ostrově. Za zábavou se chodí do městečka Georgiopulis, kde je rušnější centrum zábavy a rozptýlení. Mezi Kavrosem je s Georgiopoulisem je kyvadlová doprava.

Kavros - dovolená na ostrově Kréta

Kavros leží zhruba v polovině cesty mezi Chanií a Rethymnem. Po pláži se dá dojít do sousedního městečka Georgiopoulis. Pro své výlety po okolí a za poznáním a historií můžete použít zdejší autobusovou dopravu, nebo turistický vláček, anebo zvolit některý z nabízených výletů po Krétě vůbec. Vzhledem k velké rozloze ostrova, jsou výlety nabízeny podle polohy letoviska.

Kavros - dovolená s dětmi na ostrově Kréta

Pro malé děti je zde dětský koutek,dětský bazén, pro větší a dospělé plážový volejbal, stolní tenis apod. Některý den můžete věnovat kultuře. Vyberte si výlet a poznávejte Krétu ze všech stran. Vzhledem k velké rozloze ostrova, jsou výlety nabízeny podle polohy letoviska. Užijte si se svými dětmi v Kavrosu opravdu hezkou dovolenou.

Kavros - ubytování a strava na ostrově Kréta

Ubytování jednoduché a prostorné přímo u pláže v hezké zahradě. Zdejší kuchyně? Je zdravá a chutná. Kromě klasického řeckého salátu se sýrem, plněné papriky, rajčata, lilky, cukety. Ochutnáte skopové či jehněčí maso na grilu, nebo jako špíz, králičí nebo kůzlečí maso. Nakonec výborný desert s medem zapitý pálenkou raki, nebo řeckým pivem. Dobrou chuť v Kavrosu!

Kavros - zájezdy se slevou na ostrov Kréta

Neodkládejte rozhodnutí o své dovolené a včas si zarezervujte svůj termín. Velmi ochotně pro Vás vyhledáme některou ze slev, která se nabízí.

Kavros - Pláže a koupání na ostrově Kréta

Pláž Kavros se nachází 42 km východně od Chanie a 18 km západně od Rethymna. Letovisko Kavros je jen čtyři kilometry od Georgiopoulis. Pláž Kavros je součástí rozsáhlého pobřeží, začíná v západní části pláže Georgiopoulis a dosahuje na západ, až k Episkopi. Pláž Kavros má krásný písek a čisté vody, které jsou relativně mělké, ale díky severním větrům má často vlny. Pláž Kavros je velmi dobře vybavena a poskytuje veškeré potřebné vybavení.

Řecko - Kréta - last minute - Kavros
Řecko - Kréta - last minute - Kavros
Řecko - Kréta - last minute - Kavros
Řecko - Kréta - last minute - Kavros
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus