Faedra Beach

504 termínů
od 14 390 Kč

Faedra Beach

3 druhy stravy

Letecky

Elpida

273 termínů
od 16 369 Kč

Elpida

All inclusive

Letecky

Candia Park Village

43 termínů
od 17 810 Kč

Candia Park Village

Bez stravy

Letecky

Minos Palace

43 termínů
od 23 400 Kč

Minos Palace

Snídaně

Letecky

Minos Beach Art

43 termínů
od 28 440 Kč

Minos Beach Art

Snídaně

Letecky

Kompletní nabídka Řecko Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Kréta

Letoviska - východní Kréta Agia Pelagia, Agios Nikolaos, Ammoudara, Analipsi, Anisaras, Elounda, Fodele, Gouves, Hersonissos, Ierapetra, Kokkini Hani, Kutsunari, Malia, Matala, Milatos, Sissi, Stalida

Letoviska - zapadní Kréta Adelianos Campos, Agia Marina, Bali, Daratsos, Georgiopoulis, Kalamaki, Kavros, Kolimbari, Maleme, Paleochora, Panormo, Plakias, Platanias, Rapaniana, Rethymno, Sfakaki, Souda, Stalos, Stavronitis, Kréta poznávací

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Kréta - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Agios Nikolaos je populární a vyhledávané letovisko na východní Krétěh. V blízkosti zdejšího přístavu leží jezero Voulismeni, které je uměle spojené s mořem a jak pravý legenda, koupala se v jeho vodách bohyně Athéna. Praví se, že jezero je bezedné, ale není to pravda, jeho hloubka je 63 metrů. Ve městě naleznete mnoho obchodů s bohatou nabídkou výrobků místních řemeslníků. V blízkosti zdejší nemocnice je vždy ve středu otevřen trh. Ve městě je muzeum, kde se můžete seznámit s poklady minojského císařství.

Agios Nikolaos - dovolená na ostrově Kréta

Centrem této oblasti je rušné moderní město s pevností a přístavem. Ani sportovní aktivity nemusíte zanedbat. Vyberte si výlet a poznejte okolí. Vzhledem k rozloze Kréty se nabídka výletů liší.

Agios Nikolaos - dovolená s dětmi na ostrově Kréta

Vydejte se s dětmi na původně pirátský ostrov Spinalonga, nebo na soutěsku Samariu,do vodního parku, event.vyberte jiný výlet.Koupejte se, sluňte se, hrajte si, sportujte. Dovolená s dětmi je vždycky nezapomenutelná.

Agios Nikolaos - ubytování a strava na ostrově Kréta

Příjemné hotely a vilky jsou umístěny v klidnější části letoviska. A krétská kuchyně? Je zdravá z čerstvých surovin, převážně zeleniny. Např. kromě klasického řeckého salátu se sýrem, plněné papriky a rajčata, lilky, cukety. Ochutnáte skopové či jehněčí maso na grilu, nebo jako špíz, králičí nebo kůzlečí. Nakonec výborný desert s medem. Zakončíte pálenkou raki, nebo řeckým pivem.Dobrou chuť!

Agios Nikolaos - zájezdy se slevou na ostrov Kréta

Neváhejte a zarezervujte si včas dovolenou v Agios Nikolaos.Ochotně a rádi Vám vyhledáme některou ze slev (first a last minut,dětskou slevu nebo slevu pro seniory).

Agios Nikolaos - Pláže a koupání na ostrově Kréta

Agios Nikolaos je krásné pobřežní město pojmenované po kapli, která se nachází nad zálivem. Vzhledem k tomu, že se jedná o hlavní město Lassithi, je oblast v letním období plná turistů. Je velmi populární pro krétskou kuchyni, živé pláže a noční život. Agios Nikolaos je nejbližší pláž od města Lassithi a nabízí velké množství vodních sportů.

Řecko - Kréta - last minute - Agios-Nikolas
Řecko - Kréta - last minute - Agios-Nikolas
Řecko - Kréta - last minute - Agios-Nikolas
Řecko - Kréta - last minute - Agios-Nikolas
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus