Mikelis

4 last minute termíny
od 4 987 Kč

Mikelis

Bez stravy

Letecky

Studia Maria

1 last minute termín
od 5 680 Kč

Studia Maria

Bez stravy

Letecky

Řecko a Makedonie s návštěvou klášterů Meteora


1 last minute termín
od 6 399 Kč

Řecko a Makedonie s návštěvou klášterů Meteora

Snídaně

Autobusem

Blue Lagoon

20 last minute termínů
od 6 690 Kč

Blue Lagoon

Bez stravy

Letecky

Tassos


22 last minute termínů
od 6 890 Kč

Tassos

Bez stravy

Letecky

Nontas Suites

22 last minute termínů
od 6 990 Kč

Nontas Suites

Bez stravy, Snídaně

Letecky

Kompletní nabídka Řecko Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Kréta

Letoviska - východní Kréta Agia Pelagia, Agios Nikolaos, Ammoudara, Analipsi, Anisaras, Elounda, Fodele, Gouves, Hersonissos, Ierapetra, Kokkini Hani, Kutsunari, Malia, Matala, Milatos, Sissi, Stalida

Letoviska - zapadní Kréta Adelianos Campos, Agia Marina, Bali, Daratsos, Georgiopoulis, Kalamaki, Kavros, Kolimbari, Maleme, Paleochora, Panormo, Plakias, Platanias, Rapaniana, Rethymno, Sfakaki, Souda, Stalos, Stavronitis, Kréta poznávací

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Kréta - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

letovisko Anisaras leží na přibližně 6 kilometrů dlouhém pásu v blízkosti letovisek Analipsi a Anisaras. Větší středisko v okolí je Hersonissos, které je hlavním městečkem celé oblasti.

Anisaras - dovolená na ostrově Kréta

Mýty opředený ostrov Kréta nabízí skalnaté, osamělé zátoky a mnoho historických památek. Anisaras rušné a moderní letovisko s písčitými a obláskovými plážemi leží východně od Heraklionu. Vzhledem k rozloze Kréty se liší nabídka jednotlivých výletů. Určitě si na místě dokážete vybrat ten, který Vás bude zajímat.Zajímavé jsou všechny. Po celodenní relaxaci dojdete večer příjemnou procházkou do centra letoviska, kde je plno obchůdků, kde můžete nakoupit suvenýry pro sebe i přátele.

Anisaras - dovolená s dětmi na ostrově Kréta

je o koupání, hraní si, poznávání historie a zajímavostí v okolí. Vyberte některý z nabízených výletů, nebo sportů. Bude to příjemná změna pro Vás i pro děti. Nebudete mít dlouho chvíli a budete rádi vzpomínat na dovolenou v Anisarasu.

Anisaras - ubytování a strava na ostrově Kréta

Ubytování v tradičním krétském stylu, nebo v bungalovech ležících v zahradách jsou každopádně vybaveny vším, co návštěvníci potřebují. A zdejší kuchyně? Krétská kuchyně je zdravá, z čerstvých surovin, převážně zeleniny. Např. kromě klasického řeckého salátu se sýrem, plněné papriky a rajčata, lilky, cukety. Ochutnáte skopové či jehněčí maso na grilu, nebo jako špíz, králičí nebo kůzlečí maso. Nakonec výborný desert s medem zapitý pálenkou raki, nebo řeckým pivem. Dobrou chuť!

Anisaras - zájezdy se slevou na ostrov Kréta

Neotálejte a zarezervujte si svoji dovolenou v Anisaras včas. Ochotně a rádi Vám vyhledáme některou ze slev (first a last minut,dětskou slevu, slevu pro stálé zákazníky, nebo pro nové zákazníky, slevu pro seniory).

Anisaras - Pláže a koupání na ostrově Kréta

Poklidné oblasti Anisaras se nachází 21km východně od Heraklionu, na západ od mysu Sarandaris. V oblasti je mnoho hotelů, které nabízejí především služby all-inclusive. V přední části hotelu, tam jsou malé písečné pláže se skalnatýn mořským dnem. Všechny pláže jsou dobře vybavené slunečníky a lehátky.

Řecko - Kréta - last minute - Anisaras
Řecko - Kréta - last minute - Anisaras
Řecko - Kréta - last minute - Anisaras
Řecko - Kréta - last minute - Anisaras
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus